The Third House

články

Dlouho se mezi lidmi šuškalo že za rozchod dlouholetého stabilního páru Ritchieho Nevilla (30) z 5ive a jejich choreografky a příležitostné zpěvačky Lisy Darrowbyové(29) může její milenec Nick Carter ( též 29, Backstreet Boys). Ale ukázalo se že ani Neville není až tak bez viny. Zatímco jeho přítelkyně trénovala se svoji klisnou na důležité závody, Ritchie se láskyplně staral o členku taneční skupiny patřící k Backstreet Boys- jakési Kristin (příjmení se nám nepodařilo zjistit) uvedli tajné zdroje. Nakonec spolu odjeli do nedaleké restaurace. Nevillovo přímé vyjádření se nám nepovedlo získat ale přes své známé vzkazuje jen to že se jedná o jeho kamáradku. Tohle pojmenování už má ale Nick Carter. Tak jak tedy to je? Už by bylo vážně vhodné říci pravdu.

Tak už to vypadá že ke svatbě mezi tímhle párem nedojde. Jen několik dní po rozhovoru pro OK! Magazine o budoucích plánech a nadcházející svatbě přišla ledová sprcha v podobě rozchodu. Proč vlastně k němu došlo? Zdá se že za to můžou neustálé zálety nastávajícího ženicha , které už Lisa Darrowbyová (29) nedokázala dál snášet. Ritchie(29) se v poslední době více věnoval kariéře a následným after párty s přítomností mnoho žen , i přes častou přítomnost jeho přítelkyně neváhal flirtovat s jinými. Často se diskutovalo o tom že ti dva vlastně spolu jen chodí protože to zvyšuje popularitu. Že i hvězda takového formátu jako je Ritchie chodí s jen choreografkou byť i zpěvačkou. Ačkoliv tyto fámy vyvrátila samotná Lisa která se svým pseunodymem „Billie“ vydala několik úspěšných CD a vyhrála několik cen.

Jiné zdroje zase uvádějí za důvod rozchodu to, že Lisa si začala něco s Nickem Carterem z Backstreet boys s nimiž pár sdílí dům. Kauzu nadále pro vás budeme sledovat .
Ahoj můj milovanej časáčku. Nedávno jsem spatřila svého Idola Nicka Cartera z Backstreet Boys jak se muchluje s jeho novou holkou ve zlatnictví nad nějakýma prstýnkama. Chce si ji vzít? Díky Dana (16)

Ahoj Dano,

Je to těžké na tvoji otázku odpovědět, jeho manažer nic neví a sám Nick si svoje soukromí střeží více než obvykle. Jediné co tvoji dedukci svatby podporuje je že jeho nová přitelkyně Lisa (29) nosí od začátku května na levé ruce nejspíš snubní prstýnek (můžeš ho vidět na fotografii z jedné noční párty) a byl představen i jejím rodičům. Ale co tuto teorii hatí je samotné prohlášení Nicka, že o svatbě nechce ani slyšet, nechce se ženit. Jenom čas ukáže.

Každopádně pokud se opravdu zasnoubili brzo o tom určitě uslyšíme.

Posledni komentare
08.06.2012 16:46:29: Following using a couple of Search engine optimisation organizations together with zero outcomes seo...
07.06.2012 19:06:01: know. the burritos there are sick doe and the merch deals and the crowd surfing gets pretty intense ...
Nejspíš jaro leze nejen na stromy a rostliny ale i na zpěváky. Frontman skupiny Five, Jason Brown(32) , který se před časem rozešel se zpěvačkou Spice Girls, Mel C si vyšel do s novou přítelkyní. Společnost mu krom čtyřnohého ohaře dělala půvabná zpěvačka a choreografka Lucka Ryanová(29 ) . Po zkontrolování hotovosti v peněžence a po hrátce se psem se oba dva sklidili schovat do květinového záhonu kde chvili odpočivali a oddávali se vunim čerstvě zasázených tulipánu a růži.K večeru se oba vrátili do pohodlí jejich domu který obývají se svými kolegy.